איך לבחור רואה חשבון

החלטת שאתה צריך שירותיו של רואה חשבון. אתה בטח שואל את עצמך כיצד להמשיך מנקודה זו. להלן הצעדים המומלצים לפני קבלת החלטה לגבי התקשרות עם רואה חשבון.

סקר שוק

יש לבצע סקר שוק ראשוני וכמובן להיפגש ולהתרשם ממספר רואי חשבון. מומלץ לקבל המלצות לפני הפגישה על מנת לערוך הסינון הראשוני.

פגישה

הפגישה נועדה להכיר את רואה החשבון ולהתרשם מאישיותו מאמינותו וכן מהכימיה הנוצרת בניכם.

איך לבחור רואה חשבון איך לבחור רואה חשבון.

הניסיון המקצועיות והמחויבות ללקוח של רואה חשבון

תחום ראיית החשבון והנה"ח בשנים האחרונות משתנה ומתעדכן מחודש לחודש (קצב מסחרר). לכל תחום פעילות של עסק יש את הכללים וההנחיות השונים להתנהלות נכונה, בכל הקשור למס הכנסה. רצוי לבדוק כי רואה החשבון המטפל, בקיא בתחום הפעילות העסק ובעל ניסיון עשיר ורב וכן לבדוק המלצות.

המלצות של לקוחות

כדי לבחון ניסיון, מקצועיות, אמינות, טיב ואיכות השירות, חובה לבקש המלצות של מספר לקוחות ואף לשוחח עמם על מנת להתרשם מאופן וטיב השירות.

כמה זה עולה

כל תיק וסוג של שירות משתנה בהתאם לאופיו ולהיקף פעילותו. יש לבחון סבירות השכר טרחה בקבלת הצעות דומות. תמיד יהיו הצעות זולות מאוד וזה מעיד ברוב המכריע של המקרים על רמת שירות ומקצועיות לא גבוה במיוחד ובחוסר השקעה של זמן, מקצועיות ושירות בתיק ובלקוח. בסופו של דבר, הזול תמיד יקר יותר במיוחד כאשר מדובר בכסף שלך. אל תתפשר!בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן