שי בן שלום - רואה חשבון - המלצות על רואה חשבון
http://www.sbs.co.il/לקוחות_ממליצים.htm

 
אנו גאים בעובדה שמשרדנו מלווה שנים ארוכות בעלי מקצוע ועסקים מתחומים שונים ומגוונים ונצבר לנו ידע עצום וניסיון רב בכל הקשור לניהול עסק, התנהלות תקינה וייצוג מול רשויות המס בסוגיות פשוטות ומורכבות כאחד. להלן רשימה חלקית של השירות הניתן למגוון רחב של עסקים:
 
להלן רשימה חלקית של המלצות מלקוחות הנהנים משירותי משרדנו:
 

איתמר/עומרי מישור

"למה אני ממליץ על שי בן שלום, רו"ח, ... בגלל שהוא מקצוען, ... אכפתי, בגלל שהוא דואג לכסף שלי, ... בגלל שהוא זמין, ... בגלל שהוא מספק את הסחורה, ... בגלל שהוא יעיל, ... בגלל שהוא בנאדם... ."


חב' סטרטג'יקליר בע"מ

"החוויה שלנו היא מקצועית ונעימה, שי תמיד מנהל את הנושאים הכספיים שלנו בצורה מקצועית ועניינית. תמיד אנו מקבלים שירות מהיר ויעיל עם תשובה גם לשאלות לא פשוטות. שי וצוותו נותנים לנו שירות יעיל ועל כך אנו מודים להם וממשיכים להשתמש בייעוץ של שי, שנה אחרי שנה".


אורי בנטב - פאבים ומסעדות

"... את איש מקצוע מעולה שבאמת דואג ללקוח. תמיד נתת מענה בכל רגע נתון לכל פניה, בקשה ושאלה אם בטלפון SMS או במייל. ... מה גם שאני אסיר תודה על האופן שבה טיפלת באיי החורבות ש... הקודם השאיר עבורך. הצלת אותי מקנס עצום ובזכותך רשויות המס העבירו אליי החזרים בסך אלפי שקלים. ...".


גן קרמבו - גני ילדים

"נתת לנו הרגשה שלא קיבלנו בשום מקום אחר..., סבלנות רבה בכל תחום ותחום... בזכותך העסק שלנו הגיע לאן שהגיע. כיף לדעת שיש אנשים כמוך.  ... בתקופה קצרה, הצלחת לעשות שינוי משמעותי בעסק שלנו מבחינת סדר ומשמעת אליהם הרגלת אותנו. ..., כיף לעבוד איתך..." . 

לחץ כאן - למכתב המקורי


מעון וגן חם וחכם - גני ילדים

 

"... ברצוני להביע תודתי הרב על פעילותך האיכותית, אמינה ויעילה בייעוץ לניהול העסק שלי. תודות להכוונתך וחשיבה מחוץ לקופסה העסק שלי התפתח מבחינה שיווקית וכלכלית... ".מתנה - מתנות וחפצי נוי לבית

"... אתה מקדיש לנו את מלוא תשומת הלב ובכל פעם שאנו משוחחים, מתייעצים, אנו מרגישים שאנו הלקוחות היחידים שלך. ... אנו מרגישים שאתה דואג לנו ועושה הכל על מנת שנצמח ונפרח, אתה נותן לנו הצעות שזה עוזר לנו להתנהל אחרת ... ".


יניב הראל - סלון כלות

"... אמין ומקצועי וזמין עבורי ומקדיש לי את מלוא תשומת הלב כאילו אני הלקוח היחיד שלך. ... מקפיד על כל הפרטים גדולים כקטנים בסבלנות, מוודא שהעסק בצמיחה ..., ונותן עצות טובות התורמות לשיפור והגדלת העסק...".

שובל כרמי -  גני ילדים

"... כמו שהבטחת, העסק נסק והליקויים תוקנו, לאחר אכזבתי ממשרד רואה חשבון שקדם לך, ... אני מרגיש שהטיפול בעסק בראש מעיינך וביחס אישי... נותן לי הרגשה שאני הלקוח היחיד והחשוב ביותר. ... תודה על ההודעות בזמן... ".

לחץ כאן - למכתב המקורי


הופ הפקות
"... ברצוני להודות על הליווי המקצועי המסור מתחילת הקמתו של העסק ועד עכשיו ..., ברצוני לשבח את השירות הרחב..., על הנתינה האכפתיות והדאגה ... ."
לחץ כאן - למכתב המקורי 

טלי אשר - אימון וייעוץ אישי
"מעבר למקצועיות הבלתי מתפשרת שלך והידע הנרחב כל כך שאתה מפגין, נכרת גם האכפתיות שלך ...".
 
אורית פרץ - סופרת
"... מזה 3 שנים אני לקוחה שלך ובכל שנה אני מרגישה מחדש שעשיתי את הבחירה הנכונה!. ... כל אימייל/SMS/טלפון אלייך זוכים למענה מהיר ומספק...".
 
עמית אטיאס - קד"מ
"... שי גרם לי להרגיש רגוע בכל הנושאים... , הפגין סבלנות יוצאת דופן וזמינות לכל שאלה בכל נושא לעסק מתחיל".
 
הגלריה טל כהן בע"מ - תכשיטים וחפצי אומנות
"... עבדתי בעבר מול אנשי מקצוע בתחומך ולא נתקלתי בשרות דומה... ".
 
שרית ב. י, ונתי אלימלך
"... לשי הגעתי בעקבות המלצות לאחר שלא הייתי מרוצה מרואה חשבון קודם. ... תמיד מצאתי אצלו מענה ... ופתרונות לכל בעיה שהתעוררה. ... אין ספק שהיום אני רגועה ..." .
רמי לוי - שיווק השקמה
"...ראוי לציין את הרמה הגבוה והידע הרחב שהפגנת לאורך הדרך אשר סייע לנו רבות... , לעמדה בדרישות החשבונאיות והרגולציה השונות. ... אין ספק כי נמשיך ליהנות משירותך גם במהלך השנים הבאות".
ד"ש קרנות פנסיה בע"מ
"... אנו מקבלים שירות מקצועי מהמדרגה הראשונה באופן הדוק... . שי מעניק לנו שירותי ערך מוסף רבים מעבר להיותו רו"ח... ."
לייפוייב בע"מ - ביוטכנולוגיה
"... כיועץ של החברה הוכחת ראייה מעמיקה וירידה לפרטים, אך יחד עם זאת לא זנחת את הראייה הכוללת... . הצלחת לייעל תהליכים בארגון במיסוד תהליכי בקרה... ."
צלפ בע"מ - תעשייה
"... המידע התאורטי והמעשי הרחב שהנך מיישם בחברתנו בתחומי החשבונאות והדיווח, מסייע לנו רבות ... " 
קשת - האגודה למען הקשיש
"...הביקורת שאתה מגיש מציגה תמיד חלופות, ענייניות וחדשניות... . ... לתרומתך המשמעותיות, האיכותית והמעשית... ." 
לחץ כאן - למכתב המקורי

MENTOR
"... המקצועיות הרבה, הזמינות וביכולת בפתרון סוגיות חשבונאיות מורכבות ... ."
לחץ כאן למכתב המקורי

ONE ON ONE
"... אתה מבצע עבודתך ביעילות ובמקצועיות... , נותן מענה בכל רגע נתון... ."